The Mill Zeytinyağı

Akdeniz'in yağmur ve rüzgarlarıyla olgunlaşmış asırlık zeytin ağaçlarından sofralara gelen benzersiz lezzetler...

The Mill Natürel Sızma Zeytinyağı, The Mill Klasik (Riviera) Zeytinyağı ve The Mill Pirina Yağı çeşitlerimizle yemeklerinizin lezzetine lezzet katıyoruz.

Yağlarımız, hijyenik tesislerde üretilmektedir. Hiçbir kimyasal ve koruyucu madde içermemektedir. Güvenle tüketiniz.

Natürel Sızma Zeytinyağı
Natürel Sızma Zeytinyağı

The Mill Natürel Sızma Zeytinyağı, soğuk sıkım ile üretilmiş %100 doğal natürel sızma zeytinyağıdır. Tadı ve kokusu kusursuzdur. The Mill, Uluslararası Tat Enstitüsü'nün vermiş olduğu en üst düzey ödül olan 3 YILDIZ LEZZET ÖDÜLÜ'nü almıştır. Harika tadı ve kokusu ile; salatalar, ezmeler ve soğuk yemekler için idealdir.

DETAYLI İNCELEYİN >
Klasik (Riviera) Zeytinyağı

The Mill Klasik (Riviera) Zeytinyağı için, soğuk sıkım yöntemiyle elde ettiğimiz %100 natürel sızma zeytinyağı ile rafine edilmiş zeytinyağını karıştırıyoruz. Ortaya, kızartma ve yüksek ısıda pişirme gerektiren yemeklerin yapımında kullanım için ideal bir zeytinyağı çıkarıyoruz.

DETAYLI İNCELEYİN >
Klasik (Riviera) Zeytinyağı
Pirina Yağı
Pirina Yağı

The Mill Pirina Yağı zeytin posasının son kez sıkılmasından elde edilen yağdır. Bu yağ, yüksek ısıya dayanabilmesi ve defalarca kullanılabilir olmasıyla kızartma yapılırken ayçiçek yağına sağlıklı bir alternatif olarak kullanılabilir. Pirina yağını kızartma yaparken defalarca kullanabilirsiniz.

DETAYLI İNCELEYİN >