The Mill Spesiyal Kahveler

En iyi kahve çekirdekleri kullanılarak elde edilen harika tatlar. Ustalıkla kavruldu, taze öğütüldü.

Bir fincan kahve, bir yudum mutluluk!

Spesiyal Kahveler; en iyi kahve çekirdeklerinden yapılır, benzersiz lezzette gerçek kahve tadı verir.

1500 yılı aşkın bir süredir dünya üzerinde kahve tüketiliyor, ve kahve kültürümüzün ayrılmaz bir parçası haline gelmiş durumdadır.

En iyi kahve çekirdeklerini seçip ustalıkla kavurarak, özenle paketliyoruz.

Ürünlerimizin tamamı ”Helal” sertifikalıdır. Bir çekirdek paketlerimize girmeden önce defalarca test ediliyor, tadılıyor ve kontrol ediliyor.

İşimizi çok seviyoruz ve büyük bir titizlikle çalışıyoruz. The Mill kahvelerini içerken gerçek kahve aroması ve lezzeti alırsınız.

SPESİYAL KAHVELER

Ürün yelpazemizde sadece özel türlere yer veriyoruz. Bu özel türlerin çekirdeklerini de özenle seçiyoruz. The Mill’den aldığınız kahvelerin her seferinde sizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz.

SÜRPRİZ TATLAR

Kahve tutkunlarının yanı sıra kahveyi farklı içeriklerle karıştırıp içmek isteyenler için de sürpriz dolu tatlar sunuyoruz.

MODERN DOKUNUŞ

Geçmişten aldığımız inanç ve güçle kahvelerimizin özünü ve lezzetini en yüksek kalitede tutarak sadece damaklara değil gözlere de hitap eden tasarımlar yaptık.

GERÇEK TAT

Kavurduğumuz her çekirdeğin benzersiz bir lezzete dönüştürüyor ve gerçek bir kahve deneyimi yaşatıyoruz.

Türk Kahvesi

Birinci sınıf kahve çekirdekleri kullanılmıştır. %100 Arabica kahve çekirdeklerinden elde edilmiş öğütülmüş Türk kahvesidir.

The Mill Türk kahvesi ustalıkla kavrulup taze olarak çekilir ve paketlenir. İçerken gerçek kahve tadı alırsınız. İçerisinde herhangi bir koruyucu katkı maddesi yoktur. 100 gr’lık hava almayan poşetlerde daima tazeliğini korur. Her marka Türk kahvesi makinalarına uygundur.

Çekirdek menşei: Brezilya
Kavrulma derecesi: Orta
Net: 100 gr.

Mardin Dibek Kahvesi

Mardin Dibek Kahvesi; doğal salep, menengiç, kakule, mahleb ve kremanın, dibek taşında öğütülmüş Türk kahvesi ile bir araya gelmesiyle oluşur.

%100 gerçek baharatlar kullanılmıştır. Koruyucu, tatlandırıcı, yapay aroma içermez.

Zengin aromaların birleşimiyle oluşan lezzetin tadını çıkarın.

İçindekiler: Dibek taşında öğütülmüş Türk kahvesi, doğal salep, menengiç, kakule, mahlep, krema.
Net: 250 gr.

Mardin Menengiç Kahvesi

Orta derecede kavrulmuş ve ince öğütülmüş menengiç kahvesi, cafein içermez. Bu nedenle cafeine duyarlılığı olan kişiler için uygun bir alternatiftir.

Koruyucu, tatlandırıcı, yapay aroma içermez.

Menengiç, çoğunlukla Güneydoğu Anadolu’da yetişen bir tür yabani antep fıstığıdır.
Net: 250 gr.

Etiyopya Filtre Kahve

Etiyopya bölgesinden getirilen 1. sınıf Arabica çekirdeklerinden elde edilen kavrulmuş kahvedir.

Kahvelerimiz ustalıkla kavrulur, taze çekilip paketlenir. Sadece skoru 85 ve üstü olan kaliteli çekirdekleri kullanıyoruz.
Net: 250 gr.

Guetemala Filtre Kahve

Guetemala’dan getirilen 1. sınıf Arabica çekirdeklerinden elde edilen kavrulmuş kahvedir.

Kahvelerimiz ustalıkla kavrulur, taze çekilip paketlenir. Sadece skoru 85 ve üstü olan kaliteli çekirdekleri kullanıyoruz.
Net: 250 gr.

Türk Kahvesi Yemen Harmanı

Yemen ve Brezilya çekirdekleri kullanılarak elde edilen harman kahvedir. %100 Arabica ve birinci sınıf çekirdekler kullanılmıştır.

Osmanlı döneminde Türk kahvesi yapımında sadece Yemen çekirdekleri kullanılıyordu. Yemen kahvesinin benzersiz lezzetini The Mill Yemen Harmanı’nda keşfedin.
Net: 250 gr.