Arnas Tarım ve Gıda Ürünleri


  Merkez Ofis:

  Arnas Tarım Üretim ve Ticaret A.Ş.
  Koşuyolu Mah. Cenap Şahabettin Sok. No: 26, 34718 Kadıköy / İstanbul, Türkiye
  +90 850 515 06 63

  Fabrika:

  Cennetayağı Mah. İstasyon Cad. No: 39, 10300
  Edremit / Balıkesir, Türkiye

  Depo:

  Orta Mah. İshakpaşa Cad. Modsan Sanayi Sitesi No: 3/4, 34956
  Tuzla / Istanbul, Türkiye

  ABD:

  Arnas Agro Inc.
  1460 Broadway, New York, 10036 NY, ABD
  +1 646 480 05 65

  Arnas Ai̇lesi̇

  350 Yıllık Toprak ve Tarım Tecrübesi

  Arnas Tarım; zeytinyağı, sabun ve kahve sektöründe, güçlü ve kaliteli markalarla Türkiye içinde ve dışında faaliyet gösteren bir tarım ve gıda şirketidir.

  Arnas ailesi 350 yıllık tarım tecrübesiyle modern üretim teknolojilerini birleştirerek, en lezzetli ve doğal ürünleri tüketiciye sunmayı amaç edinmiştir. Arnas ailesi, Türkiye’nin güney doğusunda (Mezopotamya) 350 yıllık köklü bir geçmişe sahiptir. Aile, bölgede yüzyıllardır üzüm ve badem gibi tarım ürünlerini üretmektedir. Mezopotamya bölgesinde pekmez, pestil, sofralık ve kuru üzüm gibi ürünlerin yanında 20 çeşitten fazla üzüm türü bin yıllardır yetişmektedir.

  Arnas Tarım, zeytinyağı ve modern yöntemlerle hazırlanmış geleneksel kahveleri ve diğer ürünleri üremenin verdiği gururla çalışmalarını sürdürüyor. Gıda üretimin yanı sıra, Arnas Agro birçok farklı çeşitte %100 doğal el yapımı sabunlar da üretmektedir.

  Arnas Tarım ürünlerinin tüketicilere ulaşmasındaki heyecan ve keyif dolu serüven, ecdadımızın bizlere miras bıraktığı çalışkanlık, inanç ve dürüstlükle devam ediyor.

  • Tutku ve Gelenekle Markalaşma

   Arnas Tarım olarak toprak ve tarımla ilgilenmek en büyük tutkumuz. Tarım geleneğimizi bu tutkuyla birleştirerek benzersiz ürünler oluşturduk.

  • Sevgiyle Üretiyoruz

   Tarımı ve üretmeyi seviyoruz. Bu nedenle ürünlerimizin her aşamasında hiçbir detayı atlamadan büyük bir dikkat ve sevgiyle çalışıyoruz. Bu da ürünlerimizi hem lezzet, hem de sağlık açısından mükemmel kılıyor.

  • Doğadan Gelen Kalite

   Üretimimizde ve ürünlerimizde doğallığı esas alıyoruz. Tüm süreçlerde, ürünlerimizin doğallığını koruyacak metotları kullanıyoruz. Ürünlerimizde kaliteden ödün verecek veya sağlığa zararlı maddeler bulunmuyor.

  • Sağlıklı Bir Yaşam İçin

   Tabiatın bizlere sunduğu nimetlerin olanca saflığı ve doğallığıyla kullanılması sağlıklı bir yaşam için vazgeçilmezdir. Bunun bilincinde olarak ürünlerimizin hem üretiminde hem de sunumunda sağlıklı bir yaşama katkıyı ilke edinmekteyiz.